Метал Realloy N+

Метал Realloy N+
Метал Realloy N+
Виробник : Другие
Модель : Realloy N+
Наявність: Є в наявності
Ціна : 4430.00грн.
Кількість :  
   - або -   

Сплав на основі Ni-Cr  для застосування з керамікою - не містить берилій

Склад:

Co Cr Mo Si інші компоненти C,Fe,Mn,N
62.4% 25% 11% 1% max 1%

Техничні властивості:

межа міцності при розтягуванні (Rp0,2) 375 Mpa
міцність на розтяг 520 МРа
граничне подовження 10%
твердість по Виккерсу 235 HV 10

Інші властивості:

щільність 8,35 g/cm3
температура лиття 1420'C
термічний коефіцієнт розтягування 13.8 um/m `C

Призначення:

Для виготовлення металокерамічних зубних коронок, мостоподібних протезів, у відповідності до Директиви 93/42/ЕЕС на медичні пристрої, додатком VII + Додатком М (клас ІІа пристроїв), стандартам DIN EN ISO 22674.

Моделювання з воску:

Не благородні сплави мають високу ступінь усадки лиття, для ростижения оптимального відповідності слід забезпечити шар, товщиною прибл. 0,1 мм. Подібний ефект можна досягти при використанні вакуумних зліпків, компенсаційного лаку або фольги. При роботі з керамікою, метал повинен бути товщиною від 0,3 мм. При роботі з композитами і ретенційними кульками метал повинен бути товщиною від 0,3 мм. Уникайте гострих країв при моделюванні.

Плавлення:

Застосовуйте керамічні тигеля. Предваритьный прогрів керамічного тигеля в муфельній печі, полегшує процес розплавлення металу. Використовуйте отделбный тигеля, для кожного типу сплаву. У момент розплавлення металу, при зникненні з його поверхні «тіні», через 2-3 секунди, виробляєте виливок сплаву. При розплавлюванні на відкритому полум'ї, не допускайте перегріву розплавленого сплаву. Не використовуйте флюсовий порошок.

Витяг:

Не вдаряйте. Застосовуйте 250µм оксиду алюмінію для піскоструминного очищення від великих залишків фопмовочного матеріалу і 110 µм оксиду алюмінію, від дрібних залишків формувального матеріалу. Внутрішню частину коронок необхідно обробляти піском, при максимальному тиску – 2 бар.

Обробка:

Не обробляйте металеві коронки, алмазними борами. При використанні абразивних каменів переконайтеся, що вони зв'язуються з керамікою.

Застосування для кераміки:

Дегазація проводиться під вакуумом, при Т=930. Після обпалення знову використайте пісок – 110 µм, при тиску 2 бар. Потім очистіть пором, проточною водою або ультразвуковим очисником після кожного випалу. При нанесенні керамими, суворо дотримуйтесь інструкцій виробника.

 

Упаковка: 1кг.

Написати відгук

Ваше Ім`я :


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується ! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка : Погано           Добре

Введіть код , вказаний на зображенні :Мітки :